Surowce i odczynniki chemiczne

W swojej ofercie nasz dział posiada surowce oraz odczynniki chemiczne wiodących polskich i zagranicznych producentów. Nieustannie także rozszerzamy swój asortyment.

Jesteśmy po to, aby zapewnić Państwu wszystko, czego potrzebujecie do pracy - od standardowego produktu po robiony na zamówienie.

Dostarczamy zamówiony towar we wskazane przez Państwa miejsce, a do każdej dostawy każdorazowo dołączamy certyfikat analityczny oraz pełną dokumentację.

Odbieramy opakowania i odpady opakowaniowe po wszystkich odczynnikach oraz chemikaliach zakupionych w naszej firmie. Odpady opakowaniowe przekazujemy do producentów, importerów lub do firmy zajmującej się utylizacją tego typu odpadów.

By uniknęli Państwo dodatkowych kosztów, nasze magazyny są do Państwa dyspozycji - nie trzeba składować odczynników w swoich magazynach. Informowanie nas o swoich cyklicznych potrzebach pozwoli nam oraz Państwu na realizację dostaw w najbardziej ekonomiczny sposób.

Dzięki współpracy z wieloma producentami oraz importerami, staramy się nie dopuścić do sytuacji, w której może zabraknąć jakiegoś produktu, a jeśli już do tego dojdzie, szukamy zamienników i po konsultacjach z Państwem realizujemy zamówienie.

Dzięki temu, że nie jesteśmy związani kapitałowo z żadnym producentem, zapewniamy Państwu to, czego potrzebujecie. Nasz dział jest po to, by zrealizować Państwa potrzeby w najlepszych cenach, a składanie zamówień u jednego dostawcy pozwoli Państwu zaoszczędzić czas oraz uniknąć dodatkowych kosztów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.